Editing: /home/permetweb/public_html/permet/indexbackup.php Encoding: Re-open Use Code Editor Close Save Changes Restorant - Bar "Amel"
  • al
  • it
  • en

Breadcrumb Navigation

Restorant - Bar "Amel"

Restorant - Bar "Amel"

Kujdes: hapet në një dritare të re. PDFPrinto

Foto Bar- Restorant AmelNdodhen pranë qendrës të qytetit: Restoranti ofron ambient familiar me një harmoni ngjyrash e ndricimi, të cilët karakterizojnë stilin klasik të mobilimit. Ka një kapacitet prej rreth 110 persona dhe ofron shërbim të shpejtë e cilësor. Kurse Bar “Amel” ështe një gërshetim përfekt i stilit kontemporan me ambjentin alpin. Vendi ideal për të kaluar momente të këndshme nën tingujt çlodhës të muzikës së zgjedhur për të gjitha shijet.
Restorant & Bar Amel është pjesë e Shoqërisë së Bashkëpunimit Reciprok “Pro Përmet”. Kjo shoqëri ka si qëllim promovimin e territorit të Përmetit, zhvillimin turistik nëpërmjet promovimit të produkteve tipike agro-ushqimore dhe artizanale, zhvillimin e strukturave të pritjes, akomodimit dhe ruajtjen e ambjentit.

 

 

Menuja që restoranti ofron:

¤   supë shqeto

¤   kollofac

¤   pastërma

¤   pica

¤   peshk deti të freskët

¤   kunguj të mbushur, e shumë specialitete të tjera cilësore

 

Për çdo informacion të mëtejshëm mund të kontaktoni:
Shoqëri e Bashkëpunimit Reciprok “Pro Përmet”
Qëndra Kulturore Multifunksionale,

shëtitorja Odise Paskali, kati i II - 6400, Përmet, ALBANIA
e-mail: Kjo adresë mbrohet nga spam-bot. Duhet të kesh JavaScript të aktivizuar për ta shikuar.
web site: www.visitpermet.org

***

Restorant & Bar Amel
Lagjja Partizani, Rruga Laver Bariu, Përmet

cel. +355 (0) 69 52 78 663

email: Kjo adresë mbrohet nga spam-bot. Duhet të kesh JavaScript të aktivizuar për ta shikuar.

Share this post

  • 19.06.13

    Tre giorni ricchi di appuntamenti, eventi e iniziative per raccontare Lexo më shumë...